Sosyal Medya

Hakkımızda

Şişme Maskot
Şişme Maskot

1997 Yılında şişme maskotlar yurtdışından getiriliyordu. Hatta bizde ilk işlerimizde yurtdışından getirdiğimiz şişme kostümleri kullandık. Sonra düşündük! Neden biz yapmıyoruz diye...2000 Yılında kendi ekibimizi ve atölyemizi kurarak şişme maskotları kendi ülkemizde dikmeye başladık. Ve başardık...


Yaklaşık 10 yıldır şişme maskotların dikimini yapmaktayız. Ve bu süreç içerisinde sayısız değerli firmanın tanıtım ve organizasyonlarını üstlenip yapmış bulunuyoruz. Halen Şişme maskot dikimini ilk günkü heyecanımız ve gösterdiğimiz itina ile devam etmekteyiz.

Neden Şişme Maskot ?
Neden Şişme Maskot ?

Bu kadar ilgi çeken bir ürünü tercih etmek kaçınılmazdır.İşi bitince de katlanıp bir çantaya sığacak kadar küçük bir üründür.Gerek hava ile şişmesi gerek hareket kısıtlaması olmadan sizin en iyi ayaklı reklamınızdır.İster küçükler olsun ister büyükler,dev şişme maskotlar etrafınfa toplanan kalabalığın sevgisi ile karşılaşırlar.Şişme kostümler Başlıca 2 ana türdedir,Bunlardan birincisi Yaklaşık 3 metre ebadında olan sizin istediğiniz gibi dikilmiş içine animatörün girdiği Yürüyen Dev Şişmelerdir.İkincisi ise Yaklaşık 5 metre Boyunda mağzanızın önünde duran yine sizin istediğiniz şekilde tasarlanmış kollarında hoşgeldiniz,göğsünde logonuz olan dev şişmelerdir..

ÖZEL DİKİM (Firmaya ve Kişiye Özel Tasarım)
Profesyonel Ekibimiz Tarafından İstenilen Ürünün Birebir Kalıbı Çıkartılarak Özel Dikimi Yapılır.

Sizde kendi ürününüzü şişme maskot olarak görmek istemez misiniz?    

Maskotlarımız ile ilgili detaylı bilgi almak için bize ulaşın

0 216 650 91 54